www.fethiyedays.com yayında!
Yaşadığımız bölgenin farklı kültürlerini, kültürel özelliklerini, tarihini, arkeolojik değerlerini, çevre değerlerini, sosyal ve ekonomik yaşantısını, kısaca hayata dair her şeyi usta kalemlerden ve objektiflerden okurlara yansıtmak için www.fethiyedays.com adresinden ulaşabileceğiniz “dergi gibi”, “blog gibi” bir web sitesi hazırladık.

Amacımız kişilerle ya da kurumlarla uğraşmak değil. Gerçekleşen ya da planlanan projeler ve toplum yaşamını ilgilendiren çalışmaları değerlendirmek istiyoruz. Her türlü ayırımcılığa karşı olmayı ve ifade özgürlüğüne saygılı olmayı önemsiyoruz. Sanatı, sanatçıyı tanımak ve tanıtmaksa bizi heyecanlandıran bir görev…

Destekleriyle, katkılarıyla ve yayımlanmak üzere verdikleri eserleriyle bizi cesaretlendiren, umutlandıran, kalplerimizi ısıtan değerli dostlarımıza, yazarlarımıza, sanatçılarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Ulusal ve yerel medyamızın, kültür ve sanat dünyamızın tanınmış, değerli yazarları ve sanatçılarıyla, bölgemizde yaşayan dostlarımızın katkılarıyla bu yayının içeriği daha da zenginleşecek.

Şimdi yola koyulma zamanı. “Fethiye’deyiz” demek için artık bir “tık“ yetiyor… 😊

Yorum, görüş ve önerileriniz